Diena drauge

Diena drauge

Konferencija „Diena drauge“ skirta bet kuriai porai, bet kuriuo santykių etapu. Tai puiki galimybė išmokti naujų įgūdžių, kurie padės tapti artimesniems ir praturtins tarpusavio bendravimą. Seminarų metu nebus darbo grupėse ar terapinių užsiėmimų, tačiau bus skirtas laikas porų individualioms užduotims.

Kada? 2022 m. rugsėjo 17 d. nuo 9.00 iki 19.00 val.

Kur? Viešbutyje Santakos Hotel, J. Gruodžio g. 21, Kaunas.

Konferencijos auka – 60 Eur porai. Kiekvienam dalyviui paruošime:
● maitinimą (dvi kavos pertraukos ir pietūs);
● dalyvio knygą užrašinę.

Už papildomą mokestį galima rezervuoti kambarį dviems viešbutyje „Santakos Hotel“. Kaina konferencijos dalyvių porai 62 Eur/nakvynė ir miesto rinkliava 1 Eur/asmeniui. Kambarių rezervacija viešbutyje vyksta per Agapę. Už viešnagę viešbutyje dalyviai turės atsiskaityti savarankiškai viešbučio registratūroje. Registracijos anketoje dalyviai turi pasirinkti nakvynės datą.

Seminarų temos:
1 seminaras – Bendraujame: geriname tarpusavio supratimą
2 seminaras – Augame: atpažįstame, kas mus atitolina ir suartina
3 seminaras – Sprendžiame konfliktus: nesutarimus įveikiame racionaliai
4 seminaras – Mylime: pažįstame vienas kito poreikius ir meilės išraišką
5 seminaras – Tęsiame kelionę: atrandame naujų būdų augti drauge kaip porai

Pranešėjai: Leslie ir Charmaine Caruana bei Sinclair ir Maria Cassar (Agape, Malta).

Leslie ir Charmaine Caruana

Leslie Caruana 1992 m. Maltos universitete įgijo inžinieriaus išsilavinimą, šiuo metudirba Maltos nacionalinėse oro linijose. 2012 m. Maltos universiteto teologijos fakultete jis įgijo šeimos tarnautojo magistro laipsnį. Charmaine Caruana 1992 m. Sveikatos priežiūros institute įgijo elektrokardiografės diplomą ir nuo tada dirbo įvairiuose Maltos nacionalinių sveikatos tarnybų skyriuose. 2005 m. ji baigė Šeimos tarnystės studijas.

Leslie ir Charmaine susituokė 1995 m. liepą, o 2004 m. jie įkūrė Belong (Malta) fondą, kurio misija įnešti vilties ir džiaugsmo į santuoką ir šeimas. Nuo 2011 m. pora tarnauja „Agape Malta“ nacionaliniais vadovais. Jų tikslas – pasiekti jaunimą, studentus, šeimas ir kt.

Leslie ir Charmaine koordinavo ir kalbėjo daugelyje renginių Maltoje ir užsienyje, bendradarbiavo su įvairiomis organizacijomis, bažnyčiomis ir misijomis. Jų dvasinis ir socialinis pasišventimas tarnystėje padėjo tūkstančiams porų jų santykiuose.

Sinclair ir Maria Cassar

Sinclair Cassar Kento universitete įgijo bankininkystės bakalauro laipsnį ir pastaruosius 22 metus dirba viename didžiausių Maltos bankų. Maria Cassar baigė švietimo studijas ir pastaruosius 24 metus dirba švietimo sektoriuje. Šiuo metu ji yra pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja.

Sinclair ir Maria yra susituokę 24 metus. 2013 m. pora prisijungė prie „Agape Malta“ organizacijos. Nuo to  laiko jie parengė daugybę pranešimų, vedė įvairius pokalbius ir įvairių renginių metu dalinosi savo santuokos patirtimi. 2016 m. ėmė vadovauti Vaikų tarnystei ir parengė mokymo programas, skirtas užimti vaikams nuo 4 iki 12 metų, kol jų tėvai dalyvauja pokalbiuose ir seminaruose.

Registracija vyksta iki rugsėjo 12 d. Kadangi vietų skaičius ribotas, konferencijos dalyvio registracija patvirtinama tik pervedus auką.

Rekvizitai aukai:
Gavėjas: Visuomeninė organizacija „Agapė“
Įmonės kodas: 191927071
Adresas: S. Žukausko g. 39, 09130 Vilnius
Sąskaita SEB banke: LT247044060001139416
AB SEB bankas SWIFT: CBVI LT 2X
Paskirtis: Parama (06 6002)

Organizatorius: Visuomeninė organizacija Agapė